پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398 12:32

شستشوی ماشینی فرش ها با استفاده از ابزار پیشرفته

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

متا: شستشوی غیراصولی فرش، استفاده از مواد شوینده‌ اسیدی یا قلیایی و باقی ماندن رطوبت در فرش موجب کاهش عمر فرش و پوسیدگی و پارگی در آن می شود. رعایت فرآیند های صحیح نظافت و شستشوی فرش و اطمینان از خشک شدن کامل آن پس از شستشو، عواملی هستند که در هنگام تمیز کردن فرش ها باید مورد توجه قرار گیرند. در این پست قصد داریم تا شما را با شستشوی ماشینی فرشها آشنا کنیم.

صنعت قالیشویی همراه با رشد علم و تکنولوژی پیشرفت چشمگیری داشته است و مطابق انجام سایر کارهای صنعتی، قالیشویی نیز از حالت سنتی به صنعتی مبدل شده است. امروزه تقریباً همه چیز از بسته بندی محصولات تا قالیشویی به صورت مکانیزه انجام می شود. ماشین آلات شستشوی مکانیکی مزایای زیادی نسبت به شستشوی سنتی و دستی دارند و به شدت از میزان هزینه های مصرفی می کاهند. همچنین قالیشویی صنعتی دارای دقت و ظرافت بالاتری است.

با کمک دستگاه های قالیشویی پیشرفته، ابتدا فرش توسط پرسنل مربوطه درون دستگاه قرار داده می شود. سپس به شیوه ای منحصر به فرد و به طور خودکار خیس شده و با استفاده از مواد شوینده اعلاء، شستشو آغاز می شود. در اولین مرحله شستشو، فرچه های افقی روی فرش کشیده می شوند و پس از آن فرچه لوله ای عملیات شستشو را ادامه می دهد. لازم به ذکر است که شستشوی فرش با این فرچه ها به گونه ای است که پس از شستشو، خواب فرش مانند روز اول تمیز و زیبا می شود. اما این پایان کار نیست و در مرحله بعد، فرچه ای دیگر، زیر فرش را به صورت پیچشی شستشو می دهد. در مرحله آخر برای از بین بردن شکستی های قبلی، فرش از میان دو غلتک می گذرد و پس از اتو خوردن صاف می شود و کلیه شکستگی های آن از بین می روند. در نهایت، فرش کاملاً خشک و لول و کاور شده آماده تحویل به مشتری می گردد.

قالیشویی ... در ... با استفاده از پرسنلی مجرب و دستگاههای مدرن شستشوی فرش، حس خوب تازگی و لطافت را به فرش شما هدیه می دهد. استفاده از این ماشین های شستشو در کنار شستشوی صحیح فرش، زمان شستشو و خشک کردن فرش را نیز به شدت کاهش می دهد و کلیه ذرات ریز را از تار و پود فرش خارج می کند.

لازم به ذکر است که قالیشویی قالیشویی در سلطانی از روش های سنتی نیز برای شستشوی فرش استفاده می کند. انتخاب روش شستشو با توجه به نوع، جنس و عمر فرش انتخاب می شود. همچنین مشتری نیز می تواند روش شستشوی فرش را انتخاب کند. هدف ما از ارائه این خدمات، کسب رضایت کامل مشتری است.

خواندن 1816 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.