سه شنبه, 20 فروردين 1398 06:23

قالیشویی آنلاین سلطانی - قالیشویی آنلاین چه مزایایی دارد؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امروز تعداد خدمات آنلاین همچنان رو به رشد است. تقریبا کارآفرینی نمیشناسیم که در روند تاسیس تجارت خود به فکر خدمات آنلاین نبوده باشد. به همین دلیل استفاده از خدمات آنلاین نظیر خدمات قالیشویی امروزه جای خود را میان مردم باز کرده است. قالیشویی سلطانی یک از قالیشویی‌هاب است که در تهران اقدام به احداث قالیشویی آنلاین کرده است. شما می‌توانید با استفاده از صفحه رزرو اقدام به رزرو خدمات خود کنید. سپس امو مشترکین قالیشویی سلطانی با شما تماس خواهند گرفت و  زمان لازم جهت مراجعه حضوری را با شما هماهنگ خواهد کرد. زیرا چه اینکه قرار باشد فرش را بشویید یا اینکه بخواهید موکت یا مبلمان خود را در محل تمیز کنید. کارکنان ما باید حتما زمانی شما در خانه حضور داردی به شما مراجعه کنند. در صورتی که شستشوی فرش را انتخاب کرده باشید. فرش باید به کراخانه قالیشویی انتقال پیدا کند و در آنجا شستشو شده و خشک شود. اما اگر شستشوی موکت یا مبلمان را انتخاب کرده باشید کارکنان ما در محل شما با استفاده از دستگا‌ه‌های خشک شویی اقدام به شستشوی مبلمان یا موکت خواهد کرد.

قالیشویی آنلاین چه مزایایی دارد؟

شما در روز فقط 24 ساعت زمان دارید. اینکه بخواهید این زمان گرانبها را صرف مراجعه حضوری به یک دفتر قالیشویی کنید برای شما منطقی و مقرون به صرفه نیست. این در حالی است که شما می‌توانید با صرف زمان اندکی خدماتی نیاز دارید را رزرو کنید. رزرو آنلاین قالیشویی توسط قالیشویی سلطانی یکی بهترین گزینه‌ها برای شماست.

یکی دیگر از مزایای قالیشویی انلاین این است که این امکان را به شما می‌دهد که  فراغ از محدوده زندگی خود یک قالیشویی را انتخاب کنید نه فقط به سبب اینکه یک قالیشویی در نزدیکی شما دفتر داشته باشد. چرا که اکثر قالیشویی‌ها کارخانه قالیشویی خود را در خارج شهر احداث می‌کنند و این فقط دفتر پذیرش آنهاست که در شهر قرار دارد. طبیعی است که انتخاب یک قالیشویی فقط بر مبنای اینکه در نزدیکی خانه دفتری دارد به این معنی نیسا که قالی یا فرش شما در همان نزدیکی شسته می‌شود. بنابراین شما همواره بهتر است که در انتخاب قالیشویی به دنبال نامهای پر آوازه مانند قالیشویی سلطانی باشید.

خواندن 17 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.