دوشنبه, 20 خرداد 1398 06:23

قالیشویی آنلاین سلطانی - قالیشویی آنلاین چه مزایایی دارد؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
قالیشویی آنلاین قالیشویی آنلاین قالیشویی سلطانی

امروز تعداد خدمات آنلاین همچنان رو به رشد است. تقریبا کارآفرینی نمیشناسیم که در روند تاسیس تجارت خود به فکر خدمات آنلاین نبوده باشد. به همین دلیل استفاده از خدمات آنلاین نظیر خدمات قالیشویی امروزه جای خود را میان مردم باز کرده است. قالیشویی سلطانی یک از قالیشویی‌هاب است که در تهران اقدام به احداث قالیشویی آنلاین کرده است. شما می‌توانید با استفاده از صفحه رزرو اقدام به رزرو خدمات خود کنید. سپس امو مشترکین قالیشویی سلطانی با شما تماس خواهند گرفت و  زمان لازم جهت مراجعه حضوری را با شما هماهنگ خواهد کرد. زیرا چه اینکه قرار باشد فرش را بشویید یا اینکه بخواهید موکت یا مبلمان خود را در محل تمیز کنید. کارکنان ما باید حتما زمانی شما در خانه حضور داردی به شما مراجعه کنند. در صورتی که شستشوی فرش را انتخاب کرده باشید. فرش باید به کراخانه قالیشویی انتقال پیدا کند و در آنجا شستشو شده و خشک شود. اما اگر شستشوی موکت یا مبلمان را انتخاب کرده باشید کارکنان ما در محل شما با استفاده از دستگا‌ه‌های خشک شویی اقدام به شستشوی مبلمان یا موکت خواهد کرد.

قالیشویی آنلاین چه مزایایی دارد؟

شما در روز فقط 24 ساعت زمان دارید. اینکه بخواهید این زمان گرانبها را صرف مراجعه حضوری به یک دفتر قالیشویی کنید برای شما منطقی و مقرون به صرفه نیست. این در حالی است که شما می‌توانید با صرف زمان اندکی خدماتی نیاز دارید را رزرو کنید. رزرو آنلاین قالیشویی توسط قالیشویی سلطانی یکی بهترین گزینه‌ها برای شماست.

یکی دیگر از مزایای قالیشویی انلاین این است که این امکان را به شما می‌دهد که  فراغ از محدوده زندگی خود یک قالیشویی را انتخاب کنید نه فقط به سبب اینکه یک قالیشویی در نزدیکی شما دفتر داشته باشد. چرا که اکثر قالیشویی‌ها کارخانه قالیشویی خود را در خارج شهر احداث می‌کنند و این فقط دفتر پذیرش آنهاست که در شهر قرار دارد. طبیعی است که انتخاب یک قالیشویی فقط بر مبنای اینکه در نزدیکی خانه دفتری دارد به این معنی نیسا که قالی یا فرش شما در همان نزدیکی شسته می‌شود. بنابراین شما همواره بهتر است که در انتخاب قالیشویی به دنبال نامهای پر آوازه مانند قالیشویی سلطانی باشید.

قالیشویی آنلاین
قالیشویی آنلاین

معایب شستشوی سنتی فرش در مقابل قالیشویی آنلاین

بسیاری از مردم تصور می کنند که با شستشوی فرش ها به صورت سنتی در منزل از پرداخت هزینه های بیشتر فرار می کنند. و شستشو به روش های سنتی در منزل منجر به بهتر تمیز شدن فرش ها می شود. جالب است بدانید که در طول سال با نمونه های مشابه بسیار زیادی مواجه می شویم که به دلیل عدم رعایت اصول صحیح شستشوی فرش ها، در حین شستشو، فرش دچار پارگی های مختلف شده است و آسیبهای جبران ناپذیری به فرش وارد شده است.

برای شستشوی فرش در منزل می توانید دستگاه های قالیشویی را اجاره کنید و خودتان در منزل این کار را انجام دهید. اما به این نکته توجه داشته باشید که این کار نیز باید بر اساس اصولی باشد تا فرش به بهترین نحو ممکن شسته و تمیز شود.

شستشوی فرش در منزل علاوه بر ریسک بالای آسیب به فرش ها، هزینه هایی را نیز در پی دارد. هزینه های مانند هزینه آب و برق مصرفی در حین انجام فرآیندهای شستشوی فرش استفاده می شوند. در کنار همه موارد گفته شده می توان «زمان» رانیز اضافه کرد. برای شستشوی یک فرش زمان زیادی را که می توانید صرف کارهای مفید دیگری کنید از دست می دهید. همچنین آب شرب زیادی پس از مصرف وارد فاضلاب شده و از دسترس خارج می شود.  

معضل بعدی برای شستشوی فرش ها در منزل، مشکل کوچک بودن محیط خانه است. بعد از شستشوی یک فرش نیاز به مکانی برای خشک کردن آن دارید. شاید شستشوی فرش در پارکینگ امکان پذیر باشد اما آیا خشک کردن آن نیز در پارکینگ امکان پذیر است؟! فرش ها پس از شستشو نیاز به مکانی با فضای باز و نور ملایم دارند. در بیشتر خانه های امروزی تنها مکان ممکن برای استفاده از نور خورشید، تراس است. با توجه به کوچک بودن فضای بالکن امکان پهن کردن فرش ها وجود ندارد. حتی در صورتی که فرش را از نرده های بالکن آویزان کنید، فرش دچار تا خوردگی می شود و محل تا خوردگی تا مدتها در آن باقی می ماند. حتی ممکن است این تا خوردگی منجر به پارگی در فرش شود. در کنار این موارد، خشک نشدن کامل فرش، زمینه رشد انواع قارچ ها را در آن فراهم می آورد و به دلیل اینکه فرش ها بطور مداوم با بدن انسان در ارتباطند، به راحتی موجب انتقال قارچ به پوست بدن می شوند. به عنوان یک نتیجه می توان گفت، شستشوی فرش ها در منزل نه تنها سبب کمتر کردن هزینه ها نمی شود بلکه هزینه های زندگی را بالاتر خواهد برد.

قالیشویی آنلاین سطانی در تهران انتخاب بسیار مناسبی برای شستشوی فرش های شما می باشد. در این قالیشویی آنلاین شستشوی فرش ها به بهترین مواد شوینده و تحت نظارت پرسنلی مجرب، توسط به روز ترین دستگاه ها انجام می شود و علاوه بر مصرف آب کمتر، شستشوی فرش با بالاترین کیفیت انجام شود. شما می توانید همین حالا سفارش خود را به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری به ثبت برسانید.

خواندن 1620 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 خرداد 1398 17:17

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.