دوشنبه, 10 تیر 1398 01:01

قالیشویی سلطانی در زعفرانیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(455 رای‌ها)
قالیشویی در زعفرانیه قالیشویی در زعفرانیه قالیشویی سلطانی

از این پس برای دریافت خدمات قالیشویی در زعفرانیه می توانید از خدمات قالیشویی سلطانی در زعفرانیه استفاده کنید.

قالیوشویی در زعفرانیه

قالیشویی سلطانی آماده خدمات رسانی به همشهریان تهرانی در نزدیکی زعفرانیه است. اگر در زعفرانیه زندگی می‌کنید، برای شست و شوی فرش و موکت  و دریافت خدمات قالیشویی در زعفرانیه از ما کمک بگیرید. ما برای هر نوع فرشی برنامه بخصوصی را طراحی کرده‌ایم تا بتوانیم با توجه به جنس و نوع فرش بهترین روش را ارائه دهیم.

قالیشویی سلطانی در نزدیکی زعفرانیه

اگر احساس می‌کنید که فرش و موکت خانه رنگ خود را از دست داده و طراوت و تازگی اولیه خود را ندارد، قبل از اینکه به خرید فرشی جدید فکر کنید، بهتر است به شست و شوی آن فکر کند. فرش و موکت مانند فیلتر هوا عمل می‌کنند و گرد و خاک موجود در محیط خانه را در تار و پور خود گیر می‌اندازند. اما مانند هر فیلتر هوایی بعد از انباشته شدن گرد و خاک در تار پود آن دیگر کارایی خود را از دست می‌‌دهند. در مورد فرش‌ها این موضوع می‌‌تواند حتی روی رنگ آن‌ها نیز تاثیر بگذارد. زیرا که گرد و خاک موجود در تار و پود آن مانع از انعکاس مفید نور شده و رنگ آن را کدر نشان می‌دهد.

اگر به دنبال یک قالیشویی متخصص می‌گردید، اکنون جای درستی هستید! کیفیت خدمات مهمترین آرمان در قالیشویی سلطانی است. نزدیکی کارگاه ما به مناطق شمالی شهر نظیر زعفرانیه، تجریش و محمودیه این امکان را به ما می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم خدمات خود را به شما همشهریان عزیز ارائه دهیم. ما ارائه دهنده انواع خدمات فرش از ترمیم تا رفوگری و خشک شویی هستیم. همچنین شست و شوی لوازم خانه نظیر مبلمان و خوشخواب نیز از خدمات ویژه و سریع ما به حساب می‌‌آید که در محل مشتری با استفاده از دستگاه‌های پیشفرته صورت می‌گیرد.

قالیشویی سلطانی در زعفرانیه یکی بهترین قالیشویی‌های منطقه زعفرانیه است که با خدماتی نوین و جدید و ارائه انواع روش‌های شستشوی جدید و در محل این امکان را به شهروندان تهرانی می‌دهد که بتوانند با استفاده از تکنولوژی جدید و نانو اقدام به شستشوی فرش و موکت خود کنند.

خواندن 14180 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 تیر 1398 07:27

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.