پنج شنبه, 04 بهمن 1397 15:26

قالیشویی نیروی هوایی تهران | پاك كردن لكه لبنیات

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
قالیشویی نیروی هوایی تهران | پاك كردن لكه لبنیات قالیشویی نیروی هوایی تهران | پاك كردن لكه لبنیات

لکه‌های ناشی از مواد غذایی معروف‌ترین نوع لکه‌هایی هستند که ممکن است روی لباس یا فرش و موکت شما اتفاق بیفتند. لکه‌های لبنیات یکی از این دسته لکه‌ها هستند که خیلی سریع می‌توانند باعث تغییر رنگ و بد بود شدن محیط شوند. متخصصین ما در این رابطه مطالب پر ارزشی را تهیه کرده‌اند.

قالیشویی در اطراف نیروهوایی

نیروهوایی در منطقه 13 تهران قرار گرفته است. در صورتی که در منطقه 13 تهران قرار دارید می‌توانید از خدمات قالیشویی سلطانی استفاده کنید.

 

وقتی که لکه‌ی شیر یا ماست یا مواد پروتئینی روی فرش یا موکت ایجاد شد چکار کنم؟ این‌ها سوالاتی است که شما ممکن است از قالیشویی سلطانی داشته باشید. در ادامه با نحوه برخورد با لکه مواد پروتئینی در خدمت شما هستیم.
همان لحظه لکه‌های حاصل از مواد پروتئین‌دار در صورت خشک شدن بوی نامطبوعی ایجاد می‌کنند؛ پس سریعا دست به کار شوید. اگر پارچه مورد نظر قابل شستشو در ماشین است، ابتدا باقیمانده مواد را با دستمالی برداشته و با اندکی مایع ظرفشویی و آب گرم آن را بشویید. در صورت نیاز چندین بار این کار را تکرار نموده و سپس پارچه را برای تمیزی کامل داخل ماشین بیندازید. برای پرده و لوازم منزل تا جایی که ممکن است باقیمانده‌ی شیر و ماست را جمع نمایید تا در زمان مناسب برای پاک کردن لکه اقدام کنید.

تمیز کردن لوازم منزل با جوش شیرین

برای لوازم منزل، مقداری جوش شیرین یا نشاسته را بر روی نقطه‌ی مورد نظر پاشیده و 15 دقیقه صبر کنید. سپس باقیمانده‌ی پودر را جارو کرده و از حلال خشکشویی استفاده نمایید. اجازه دهید که حلال یک شب بر روی لکه باقی بماند و سپس مقداری آب افزوده و با مسواک شروع به سابیدن لکه کنید. در نهایت با یک دستمال تمیز سطح مورد نظر را پاک نمایید. در مورد لباس‌ها بهتر است پس از آبکشی با آب گرم و حل شدن لکه از مواد پیش شستشو استفاده نموده و 20 دقیقه صبر کنید. با استفاده از یک مسواک نرم مواد را وارد تاروپود پارچه نموده و سپس آن را با آب گرم بشویید.


قالیشویی معتبر در نیروی هوایی تهران

اگر در محله نیروی هوایی تهران زندگی می‌کنید و نیاز به کمک دارید، می‌توانید با تماس با کارخانه قالیشویی سلطانی، با متخصصان ما مشورت کنید.

خواندن 1155 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 تیر 1398 09:49

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.