دوشنبه, 11 تیر 1397 08:45

قالیشویی سلطانی | چطور بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
قالیشویی سلطانی | چطور بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم؟ قالیشویی سلطانی | چطور بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک شرکت قالیشویی فراتر از پیدا کردن یک شماره و تماس گرفتن با آن است. فرش و موکت شما یکی از مهمترین عناصر خانه شما هستند. بنابراین بهتر است همیشه به دنبال یک تیم حرفه‌ای باشید.

چطور یک قالی شویی مناسب انتخاب کنیم؟

بهتر است موارد زیر را برای انتخاب بهترین شرکت شستشو در نظر داشته باشید.

 

به چه روشی شستشو انجام می‌شود؟

اینکه در شست وشوی فرش و موکت از چه روشی استفاده می‌کنید، می‌تواند تاثیر زیادی روی قالی شویی‌ای که انتخاب می‌کنید داشته باشد. اگر از روش بخارشوی یا خشک شویی استفاده کنید، زمان خشک شدن به حداقل می‌رسد و موکت، فرش و یا قالی بلافاصله بعد از شستشو آماده استفاده است. بعضی از روش‌ها دارای مواد شیمایی قوی هستند و بعضی دیگر از روش‌ها از قدرت بخار یا آب داغ برای شست و شو استفاده می‌کنند. این روش‌ها بنابر نوع جنس موکت و فرش می‌تواند متفاوت باشند. با تماس با امور مشترکین شرکتها در این رابطه مشورت بگیرید.

 

نزدیکی به محل و کیفیت

همواره دیده می‌شود که مشتریان،نزدیک‌ترین شرکت به محل زندگی خود را ترجیح می‌دهند اما این مورد همواره کار صحیحی نیست. چه لزومی دارد که یک قالی شویی قابل اعتماد در نزدیکی شما وجود داشته باشد! ما در کارخانه سلطانی به شما توصیه می‌کنیم که از خانواده و دوستان خود در رابطه با  خدماتی که قبلا استفاده کرده‌اند سؤال کنید تا بتوانید بهترین قالیشویی را در منطقه‌ای که زندگی می‌کنید بیابید.

 

قیمت خدمات

قیمت کمتر را ملاک قرار ندهید. قیمتی که در تبلیغات می‌بینید می‌تواند فقط یک نرخ پایه است. در اکثر موارد این قیمتها شامل موارد اضافه‌ای نیز خواهند شد. وقتی با یک قالی شویی تماس می‌گیرید در مورد قیمت‌ها و خدمات اضافه آن‌ها که می‌تواند هزینه‌های اضافه‌ای را در بر داشته باشد تماس بگیرید و سوال کنید. از نکات مهمی که می‌توانید از آنان بپرسید این است که آیا آنها لوازمتان را در صورت لزوم جابه جا می‌کنند؟ مثلا برای شست و شوی فرشی که زیر مبلمان قرار دارد، باید خودتان آن را جابجا کنید یا کارکنان آنان؟ آیا برای خدمات حمل و نقل و جابه جایی هزینه اضافه‌ای دریافت می‌کنند؟

 

انتخاب یک قالیشویی خوب

وقتی که شما یک شرکت شستشو را انتخاب می‌کنید، در واقع به غریبه‌ها اجازه می‌دهید که وارد خانه شما بشوند. استفاده از خدمات شرکتهای معتبر این اطمینان را به شما می‌دهد که کارکنانشان به دلیل اعتبار آن‌ها قابل اعتماد هستند. یک کارخانه  معتبر همواره در قبال رفتار کارکنان خود مسئول بوده بنابراین همواره به دنبال کارکنان مسئولیت‌پذیر و قابل اعتماد است.

خواندن 1104 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 آذر 1397 11:02

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.