سه شنبه, 05 تیر 1397 15:47

قالیشویی سلطانی در زعفرانیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قالیشویی سلطانی در زعفرانیه قالیشویی سلطانی در زعفرانیه

قالیشویی سلطانی آماده خدمات رسانی به همشهریان تهرانی در نزدیکی زعفرانیه است. اگر در زعفرانیه زندگی می‌کنید، برای شست و شوی فرش و موکت خود از ما کمک بگیرید. ما برای هر نوع فرشی برنامه بخصوصی را طراحی کرده‌ایم تا بتوانیم با توجه به جنس و نوع فرش بهترین روش را ارائه دهیم.

قالیشویی سلطانیدر نزدیکی زعفرانیه

اگر احساس می‌کنید که فرش و موکت خانه رنگ خود را از دست داده و طراوت و تازگی اولیه خود را ندارد، قبل از اینکه به خرید فرشی جدید فکر کنید، بهتر است به شست و شوی آن فکر کند. فرش و موکت مانند فیلتر هوا عمل می‌کنند و گرد و خاک موجود در محیط خانه را در تار و پور خود گیر می‌اندازند. اما مانند هر فیلتر هوایی بعد از انباشته شدن گرد و خاک در تار پود آن دیگر کارایی خود را از دست می‌‌دهند. در مورد فرش‌ها این موضوع می‌‌تواند حتی روی رنگ آن‌ها نیز تاثیر بگذارد. زیرا که گرد و خاک موجود در تار و پود آن مانع از انعکاس مفید نور شده و رنگ آن را کدر نشان می‌دهد.

اگر به دنبال یک قالیشویی متخصص می‌گردید، اکنون جای درستی هستید! کیفیت خدمات مهمترین آرمان در قالیشویی سلطانی است. نزدیکی کارگاه ما به مناطق شمالی شهر نظیر زعفرانیه، تجریش و محمودیه این امکان را به ما می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم خدمات خود را به شما همشهریان عزیز ارائه دهیم. ما ارائه دهنده انواع خدمات فرش از ترمیم تا رفوگری و خشک شویی هستیم. همچنین شست و شوی لوازم خانه نظیر مبلمان و خوشخواب نیز از خدمات ویژه و سریع ما به حساب می‌‌آید که در محل مشتری با استفاده از دستگاه‌های پیشفرته صورت می‌گیرد.

خواندن 297 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.