یکشنبه, 06 آبان 1397 21:13

کارخانه قالیشویی آنلاین در شهر آرا | مقابله با بحران کم آبی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
کارخانه قالیشویی آنلاین در شهر آرا | مقابله با بحران کم آبی کارخانه قالیشویی آنلاین در شهر آرا | مقابله با بحران کم آبی کارخانه قالیشویی آنلاین در شهر آرا | مقابله با بحران کم آبی

مسئله بحران آب در کشور بر کسی پوشیده نیست، با این وجود نیاز به مدیریت مصرف آب و بهینه سازی آن صد چندان می شود. خانه تکانی و شستشو بدون رعایت الگوی مصرف در بسیاری از خانه ها منجر به افزایش میزان مصرف آب شده است. شستشو در قالیشویی های مجهز به سیستم تصفیه آب می تواند تا 50 درصد میزان مصرف آب را کاهش دهد. با استفاده از خدمات آنلاین قالیشویی  سلطانی می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید.

نیاز به قالیشویی در ایام نزدیک به عید

در آستانه شروع سال نو، بر اساس رسمی کهن، مردم ایران شروع به خانه تکانی می کنند تا سال جدید را با پاکیزگی آغاز کرده و آلودگی ها را از خود و خانه خود دور کنند. یکی از پر مصرف ترین مصارف در این ایام، مصرف آب شرب برای شستشوی فرش ها است. مصرف آب در ایام مشکل خانه تکانی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه است، زیرا سرانه مصرف در این روزها به حدود 2 برابر میانگین مصرف جهانی برای هر فرد افزایش می یابد.

استفاده بی رویه از منابع آب شرب در اسفند ماه هر سال، در واقع بخش عظیمی از ظرفیت آب شرب کشور را قبل از شروع فصل گرما و حتی قبل از شروع سال جدید پیشخور می کند، به نحوی که میزان مصرف در این ماه از سال با مقدار مصرف آب در فصل گرما برابری می کند. بنابراین لزوم مدیریت مصرف آب امری است که همه ما باید در انجام آن کوشا باشیم.

مشکلات شستشو به شیوه سنتی

شستشوی فرش به شیوه سنتی در خانه ها می تواند هزینه های مصرف آب را افزایش داده و علاوه بر این هزینه‌ها، مقدار مصرف آب را نیز افزایش دهد. برای فهم این موضوع می توانید میزان آب مصرفی را برای شستشوی یک فرش بصورت سنتی، 500 لیتر در نظر بگیرید. کافیست فرض کنید که در هر خانه دو فرش شسته شود و این عدد را در تعداد خانه ها ضرب کنید. به این صورت می توانید حجم آب زیادی که به همین راحتی از دسترس خارج می شود را درک کنید.

راهکار مناسبی که برای انجام این کار وجود دارد، سپردن فرش ها به یک قالیشویی مجاز است، تا فرآیند شستشو با کمترین میزان مصرف آب انجام شود. علاوه بر اینها در تمام هزینه های شما نیز صرفه جویی زیادی صورت می‌گیرد. بنابراین اگر امروز در صرفه جویی در مصرف آب بکوشیم، می توانیم آب را در پشت سد ها ذخیره کرده و در فصل گرما به مصارف ضروری تری اختصاص دهیم.

در قالیشویی آنلاین سلطانی در شهرآرا تمامی خدمات مربوط به شستشو، رفو، شیرازه بافی و سایر خدمات مرتبط با فرش، با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. همچنین سرویس دهی در تمام نقاط استان تهران انجام می شود. کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید. سرمایه ما اعتماد شماست!

خواندن 1336 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 22 اسفند 1397 08:58

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.