سه شنبه, 17 مهر 1397 09:00

از بین بردن لاک ناخن از فرش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
بهترین قالیشویی | از بین بردن لاک ناخن از فرش بهترین قالیشویی | از بین بردن لاک ناخن از فرش بهترین قالیشویی | از بین بردن لاک ناخن از فرش

ریختن مواد رنگی همچون لاک بر روی فرش، معمولاً می‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیری به بار آورد. برای پاک کردن این‌گونه لکه‌ها از روی انواع فرش دستبافت، ماشینی و .. شما می‌توانید با یک قالیشویی معتبر تماس بگیرید و نوع لکه روی فرش خود را اعلام کنید تا فرآیند لکه برداری از روی فرشتان به بهترین نحو ممکن انجام گیرد. اگر فرشتان دچار لکه روغن شده، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی چند روش جادویی پاک کردن لکه روغن از روی فرش را مطالعه بفرمایید.
ریختن لاک روی قالی در اثر سهل‌انگاری می‌تواند آسیب زیادی وارد نماید. ایجاد لکه روی فرش می‌تواند عوامل مختلف دیگری نیز داشته باشد. به عنوان مثال، دختران خردسال علاقه‌ی زیادی به لاک زدن و رنگ‌آمیزی دارند. به همین دلیل احتمال ایجاد لکه روی فرش منازلی که در آن‌ها کودکان خردسال وجود دارند، بسیار زیاد است.
ریختن لاک روی فرش می‌تواند آثار بسیار مخربی روی نقوش آن نیز ایجاد کند. لاک ناخن می‌تواند در اعماق تار و پود قالی نفوذ کند، تار و پود آن را به هم بچسباند و رنگ بخش‌هایی از آن را تغییر دهد. برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر به فرش در اینترنت راه‌های زیادی معرفی شده‌اند، از جمله اینکه به محض ریختن لاک روی فرش، با توجه به رنگ فرش، در صورت روشن بودن آن از پاک‌کننده‌ی لاک بدون الکل و در صورت تیره بودن آن از اسپری مو و الکل طبی استفاده شود. اما مشکل اینجاست که بسیاری از این پاک‌کننده‌ها به دلیل موادی که در فرش بکار رفته است، می‌توانند به آن آسیب وارد کنند. بنابراین توصیه می‌شود قبل از هر کار، فرش خود را به یک شرکت معتبر ارسال کنید تا با روش‌های مناسب، لکه‌های ایجادشده را از روی آن پاک کنند.
از بین بردن لکه‌های روی فرش، عملی بسیار تخصصی است که از عهده‌ی هر کسی برنمی‌آید، زیرا رنگ موجود در هر ماده مانند لاک می‌تواند به راحتی با رنگ الیاف فرش ادغام شده و در صورت عدم رسیدگی به موقع به ثبات برسد.
اما جای نگرانی وجود ندارد، زیرا پرسنل متخصص شرکت قالیشویی سلطانی به راحتی این قبیل لکه‌ها را از روی فرش شما حذف می‌کنند. فراموش نکنید که از بین بردن کامل لکه‌های ایجادشده با لاک به زمان ایجاد آن‌ها نیز بستگی دارد. پس اگر چنین لکه‌هایی روی فرشتان ایجاد شده هر چه سریع‌تر با ما تماس بگیرید.

خواندن 1352 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.