پنج شنبه, 07 تیر 1397 07:12

قالیشویی سلطانی در اقدسیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 چطور فرش کثیف می‌تواند در سلامت شما مضر باشد؟ چطور فرش کثیف می‌تواند در سلامت شما مضر باشد؟

ما در قالیشویی سلطانی در اقدسیه دریافته‌ایم که بسیاری از ما از میزان کثیفی فرش و موکت خانه خود آگاه نیستیم.  فرش و موکت می‌توانند بسیار کثیف و غیر بهداشتی باشند! حتی در ظاهر تمیزترین فرش ‌می‌تواند مخفیگاه قارچ‌ها، کپک‌ها و هیره که نوعی کنه است باشد. این موارد می‌تواند برای سلامتی خانواده شما مضر و خطرناک باشند. محققین تخمین میزنند 80 درصد از مواجهه ما با حشرات موزی تقریبا در خانه اتفاق می‌افتد.

قالیشویی سلطانی در اقدسیه

چطور فرش کثیف می‌تواند در سلامت شما مضر باشد؟

ما در قالیشویی  سلطانی در اقدسیه دریافته‌ایم که بسیاری از ما از میزان کثیفی فرش و موکت خانه خود آگاه نیستیم. اگرچه ممکن است که این موضوع واضح نباشد، فرش و موکت می‌توانند بسیار کثیف و غیر بهداشتی باشند! حتی در ظاهر تمیزترین فرشها می‌توانند مخفیگاه قارچ‌ها، کپک‌ها و هیره که نوعی کنه است باشند. این موارد می‌تواند برای سلامتی خانواده شما مضر و خطرناک باشند. محققین تخمین میزنند 80 درصد از مواجهه ما با حشرات موذی تقریبا در خانه اتفاق می‌افتد. فرش‌ها می‌توانند به اندازه 8 برابر وزن خود در خود کثیفی و گرد و غبار جای دهند که در صورتی که به آن رسیدگی نشود می‌تواند منجر به بسیاری از بیماری‌های پوستی و تنفسی گردد. در این حالت ریسک برخورد با مواد سمی برای کودکان و حیوانات خانگی که اقلب زمان خود در تماس با فرش و موکت سپری می‌کنند بالا می‌رود.

خانه مکانی است که ما بیشترین اوقات خود را در آن می‌گذرانیم و اکثرا خانه مکانی است که در آن دچار بیماری می‌شویم. طبق تحقیقات قالیشویی سلطانی در اقدسیه ما دریافته‌ایم که بسیاری بیماری‌های تنفسی و گوارشی ناشی علائمی هستند که در فرش و موکت خانه وجود دارند. برای مثال ذرات معلق در هوا به فرش راه پیدا می‌کنند و با قارچ و باکتری‌های رشد یافته در فرش ترکیب می‌شوند و سپس در اثر حرکت و یا جاروی کشی فرش دوباره به هوای خانه راه پیدا می‌کنند، در این حالت این ذرات معلق که در گذشته ممکن است چندان سمی نباشند، خطرناک‌تر می‌شوند و اگر به تمیزی فرش و موکت رسیدگی نشود در اثر تکرار این چرخه این ذرات می‌توانند بسیار خطرناک و بیماری زا شوند. شاید آخرین باری که دچار اسهال، استفراغ، تب، شکم درد و یا آلرژی شدید گمان کرده باشید که ناشی از تغذیه اشتباه بوده باشد. اما ممکن است علت بیماری در فرش یا موکت شما در حال خوشگذرانی باشد!

 

خواندن 1181 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 تیر 1397 06:56

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.