پنج شنبه, 07 تیر 1397 06:21

قالیشویی سلطانی در فرمانیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
قالیشویی سلطانی در فرمانیه قالیشویی سلطانی در فرمانیه

اگر در فرمانیه زندگی می‌کنید، قالیشویی سلطانی در نزدیکی شماست. قالیشویی سلطانی به عنوان یکی از بهترین قالیشویی‌های منطقه  با کادری آموزش دیده و متخصص در خدمت همشهریان تهرانی است. ما ضمن ارائه سرویس‌های معمول قالی شویی، سرویس‌های ویژه‌ای را برای فرش‌های نفیس و گرانبها نیز طراحی کرده‌ایم.

قالیشویی سلطانی در فرمانیه

قالیشویی سلطانی در نزدیکی فرمانیه آماده ارائه خدمات به ساکنین این منطقه است. ما همواره سعی داریم ضمن حفظ کیفیت، سریع‌ترین خدمات را به همشهریان تهرانی ارائه دهیم. خدماتی نظیر مبل شویی، موکت شویی و مرمت فرش در تخصص ماست. پرسنل مجرب قالیشویی سلطانی در رابطه با انواع شست و شوی فرش و موکت تجربه‌ای بی نظیر را کسب نموده‌اند. اگر می‌خواهید یک سرویس حرفه‌‌ای، ساده و بی دردسر را تجربه کنید کافی است که فقط یک بار ما را امتحان کنید.

قالیشویی سلطانی در فرمانیه دارای مجوز معتبر و قانونی است و از هردو روش شست و شوی مدرن و سنتی برای شست و شوی فرش استفاده می‌کند. زیرا هر فرشی نیازمند روش بخصوصی است که این امر نیز توسط کارشناسان مجرب ما تشخیص داده می‌شود. برای مثال برای شست و شوی فرش‌های دست بافت و ابریشم از روش سنتی و دستی استفاده می‌کنیم. این در حالی است که برای شست و شوی فرش‌های ماشینی، عموما از ماشین‌های شست و شو استفاده می‌شود. ما از دستگاه‌های استخراج حلال در فشار بالا نیز استفاده می‌کنیم که در فرایند شست و شوی فرش از بهترین روش‌ها محسوب می‌شود. همچنین برای خشک کردن فرش نیز از سانترفیوژ دور بالا نیز استفاده می‌شود.

ما سعی داریم ضمن ارائه خدمات با کیفیت قیمت مناسبی را به مصرف کننده ارائه دهیم، بنابراین قیمت‌های ما طبق قیمت‌های ارائه شده توسط اتحادیه بوده و دارای درجه بندی خاصی نیست. البته قیمت گذاری بر روی مرمت فرش موکول به رویت فرش می‌باشد. اگر در نزدیکی فرمانیه زندگی می‌کنید، همین حالا با واحد مشتریان ما تماس بگیرید. ما مشتری مداری را امری ضروری در ارائه خدمات مطلوب نظر مشتریانمان می‌دانیم.

خواندن 1070 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.