پنج شنبه, 07 تیر 1397 07:00

قالیشویی سلطانی در محمودیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قالیشویی سلطانی در محمودیه قالیشویی سلطانی در محمودیه

برای تمیز کردن فرش‌های خود با قالیشویی سلطانی در محمودیه تماس بگیرید. امروزه قالیشویی بیشتر در کارخانه‌ها یا کارگاه‌های قالیشویی انجام می‌پذیرد و برای خشک شدن فرش‌های شسته شده معمولا از دستگاه‌های سانتریفیوژ یا گرمخانه استفاده می‌شود. همچنین امروزه قالیشویی‌های سرویس‌های شست و شو در محل را نیز ارائه می‌دهند که توسط دستگاه‌های استخراج حلال صورت می‌گیرد با این روش می‌توان فرش، موکت و مبلمان را شست و تمیز کرد.

قالیشویی سلطانی در محمودیه

امروزه قالیشویی بیشتر در کارخانه‌ها یا کارگاه‌های قالیشویی انجام می‌پذیرد و برای خشک شدن فرش‌های شسته شده معمولا از دستگاه‌های سانتریفیوژ یا گرمخانه استفاده می‌شود. همچنین امروزه قالیشویی‌های سرویس‌های شست و شو در محل را نیز ارائه می‌دهند که توسط دستگاه‌های استخراج حلال صورت می‌گیرد با این روش می‌توان فرش، موکت و مبلمان را شست و تمیز کرد. در این روش آب داغ به سطح فرش یا موکت اسپری شده و بعد از چند دقیقه از روی سطح موکت مکیده می‌شود. یکی ازا مزایای این روش سریع بودن آن است اما به 24 ساعت زمان برای خشک شدن نیاز دارد.

محمودیه یکی از محله‌های مرفح نشین و مرتفع تهران است.  محله محمودیه تا حدودی به تجریش نزدیک است و ارتفاع نسبتا بالایی دارد. محمودیه یکی از ثروتمند ترین محلات تهران می‌باشد و افراد مهمی در این محله زندگی می‌کنند. محمودیه از مناطقی است که همواره مورد توجه ثروتمندان بوده است و هیچ وقت میزبان خانه‌های پر زرق و برق نبوده است. سرمایه دارانی که ترجیح می‌داده‌اند که سرمایه خود را برای خودنمایی به کار نبرند در این منطقه ساکن می‌شدند. به همین دلیل در این نواحی خانه‌های ویلایی در زمین‌های پهناور بسیار به چشم می‌خورد. اگر در منطقه محمودیه زندگی می‌کنید و به دنبال یک سرویس شست و شوی قالیشویی قابل اعتماد هسیتد همین حالا با ما تماس بگیرید.

خواندن 921 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.