پنج شنبه, 07 تیر 1397 07:08

قالیشویی سلطانی در ازگل

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آیا از میهمانان کوچک خانه خود اطلاعی دارید؟ آیا از میهمانان کوچک خانه خود اطلاعی دارید؟

آنچه که تجربه ما در قالیشویی سلطانی در ازگل نشان می‌دهد این است که هنگامی که رطوبت فضا و به اندازه کافی باشد فرش، موکت و تختخواب جولانگاه قارچ‌ها و مایت‌ها می‌شود. این قارچ‌ها برای تغذیه از مدفوع و پوست مایت‌ها تغذیه می‌کنند. مایت‌ها نیز به خودی خود موجودات ذره بینی از راسته عنکبوتیان هستند که مدفوع و پوسته آن‌ها باعث بروز علایم آلرژیک مثل آسم هستند.

قالیشویی سلطانی در ازگل

آیا از میهمانان کوچک خانه خود اطلاعی دارید؟

ما در قالیشویی سلطانی ازگل می‌توانیم مانع رشد کپک‌ها در خانه شما شویم. بخصوص در مناطقی که دارای رطوبت بالا هستند، فرش‌های کثیف می‌تواند محل مناسبی برای رشد کپک‌ها باشند. در هوای مرطوب و شرجی رطوبت می‌تواند به فرش و موکت راه پیدا کند، از طرف عرق ناشی از فعالیت‌های اهالی خانه نیز در این مورد بی تاثیر نیست. اگر این رطوبت خشک نشود می‌تواند استخر مناسبی برای رشد کپک‌ها باشد. اگر فرش و موکت خود را به صورت منظم تمیز کنید می‌توانید مانع رشد کپک‌ها شوید، زیرا قالیشویی‌های حرفه‌ای دارای سیستم‌های مکانیزه برای شست و شو و خشک کردن فرش هستند. اگر قرار است که خودتان فرشتان را تمیز کنید توصیه می‌کنیم که از فن استفاده کنید و فرش را در فضایی باز برای عبور جریان هوا قرار دهید.

بنابر تحقیقات گروهی از محققین در دانشگاه منچستر می‌توان در بالش، تخت، مبلمان و موکت خانه بیش از 16 نوع کپک یافت. کپک‌ها در واقع نوعی قارچ هستند، هنگامی که رطوبت فضا و به اندازه کافی باشد فرش، موکت و تختخواب جولانگاه قارچ‌ها و مایت‌ها می‌شود. این قارچ‌ها برای تغذیه از مدفوع و پوست مایت‌ها تغذیه می‌کنند. مایت‌ها نیز به خودی خود موجودات ذره بینی از راسته عنکبوتیان هستند که مدفوع و پوسته آن‌ها باعث بروز علایم آلرژیک مثل آسم هستند.

خواندن 1073 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.