پنج شنبه, 07 تیر 1397 06:45

قالیشویی سلطانی در تجریش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
قالیشویی سلطانی در تجریش قالیشویی سلطانی در تجریش

یکی از بهترین قالیشوییهای موجود در تجریش قالیشویی سلطانی می‌باشد. رعایت اصول قالیشویی منجر می‌شود که فرش کیفیت خود را حفظ کرده و دیرتر تخریب گردد. معمولا قبل از شست و شوی فرش ابتدا غبارگیری صورت می‌گیرد و سپس فرش با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه‌های موجود شست و شو می‌گردد.

قالیشویی سلطانی در تجریش

یک قالیشویی از وقتی که خود را آماده خدمات رسانی به مردم می‌کند، در واقع خود را موظف می‌داند که کار خود را به بهترین نحو ممکن ارائه دهد. زیرا که ارائه سرویس با کیفیت به معنی، داشتن مشتری دائم است. توجه به نیاز مشتریان جهت برآورده کردن بهترین سرویسهای شست و شوی امروزی نظیر مبل شویی، قالیشویی و موکت شویی وخدمات ترمیمی نظیر رفوگری از آرمان‌های قالیشویی سلطانی می‌باشد. همچنین ما تخصص لازم برای شست و شوی فرش‌های حساس و گرانبها را نیز داریم. همچنین موقعیت مناسب قالیشویی سلطانی در نزدیکی تجریش باعث شده است که در ارائه خدماتمان به ساکنین تجریش سریعترین باشیم.

تجریش از مناطق شمال تهران به حساب می‌آید و به عنوان قله تهران نیز شناخته می‌شود. تجریش در دامنه رشته کوه البرز است و تقریبا ارتفاعی معادل 1600 متر از سطح دریا دارد. جاذبه گردشگری فراوانی را می‌توان برای تجریش نام برد و هر روز تعداد زیادی از مردم از تجریش دیدن می‌کنند. امامزاده صالح و کاخ سعد آباد از موارد مورد توجه گردشگران است.

خواندن 1370 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.