سه شنبه, 05 تیر 1397 15:37

چرا باید شست و شوی فرش و موکت خود اهمیت بدهیم؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
چرا باید شست و شوی فرش و موکت خود اهمیت بدهیم؟ چرا باید شست و شوی فرش و موکت خود اهمیت بدهیم؟

قالیشویی سلطانی برای تمیز کردن و شست و شوی هر نوع فرشی تخصص و تجربه کافی را دارد. هرنوع فرشی بسته به نوع جنس و بافت آن نیازمند روش‌های بخصوصی برای شست و شو و ترمیم است. ما با استخدام کارکنان با تجربه و حرفه‌ای در صنعت فرش یک سرویس حرفه‌ای را ارائه می‌دهیم تا تجربه‌ای منحصر به فرد را برای مشتریانمان به ارمغان بیاوریم.

چرا باید شست و شوی فرش و موکت خود اهمیت بدهیم؟

یک خانم خانه دار به خوبی اهمیت تمیزی فرش و موکت را درک می‌کند. بسیاری از گرد و خاکی را که ما از بیرون به همراه خود وارد خانه می‌کنیم در فرش و موکت خانه جمع می‌شوند. موارد سطحی  را می‌توان با استفاده از جارو برقی‌های خانگی برطرف نمود، اما با گذر زمان گرد غبار در تار و پود فرش و موکت انباشته شده و خود منبعی برای انتشار گرد و غبار در محیط خانه می‌شود. گذشته از این  انباشته شدن بیش از حد گرد و غبار در فرش، موکت و مبلمان خانه محل مناسبی را برای رشد باکتری‌ها و حشرات ریز فراهم میکند. این به خودی خود نه تن‌ها می‌تواند باعث ورود حشرات موزی بیشتری به خانه شود، بلکه می‌تواند باعث بروز بیماری‌هایی نظیر آسم و آلرژی گردد. بنابراین در زندگی نوین امروزی استفاده از سرویس‌های متنوع قالیشویی‌ها امری اجتناب ناپذیر است.

متخصصان قالیشویی رزبا استفاده از تکنولوژی مدرن روز سرویسی منحصر به فرد طراحی کرده‌اند و در اختیار هموطنان گرامی قرار می‌‌دهند. با یک تماس با قالیشویی سلطانی می‌توانید تجربه‌ای لذت بخش را شست و شوی فرش و موکت خود تجربه کنید. ما حتی سرویس‌های شست و شوی لوازم خانه نظیر مبلمان، خوشخواب و پرده‌های اتاق را نیز ارائه می‌‌دهیم. اگر فرش نفیسی دارید که نگران سلامت و حفظ کیفیت آن هستید کافی است از متخصصان با تجربه ما مشورت بگیرید، ما بهترین روش را برای شست و شو و نگهداری از انواع فرش گران بها را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

یکی از نگرانی‌های هر مشتری‌ای این است که فرش که جهت شست و شو تحویل داده است کاملا خشک به او تحویل داده شود. ما به شما این اطمینان را می‌‌دهیم که در قالیشویی سلطانی با استفاده از بهترین روش‌های موجود فرش شما کاملا خشک شده و آخرین قطره مواد شوینده از آن خارج می‌گردد. به این ترتیب هیچ گونه بو و اثرات ناشی از مواد شونده در فرش شما جود نخواهد داشت. با انتخاب قالیشویی رزبه خانه خود روحی تازه ببخشید.

خواندن 1273 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 تیر 1397 14:46

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.