پنج شنبه, 07 تیر 1397 06:00

با کمک قالیشویی سلطانی این هفته به فرش خود روحی تازه ببخشید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
با کمک قالیشویی سلطانی این هفته به فرش خود روحی تازه ببخشید با کمک قالیشویی سلطانی این هفته به فرش خود روحی تازه ببخشید

شست و شوی لوازم خانه نظیر مبلمان، کاناپه و تخت یکی از سخت‌ترین بخش‌های هر خانه تکانی به حساب می‌آید. فارغ از اینکه شما در خانه خود کودک یا حیوان خانگی داشته باشید، یا اینکه مهمانی‌های متعددی را ترتیب می‌دهید. می‌دانید که لوازم شما از خاک، غبار، گرده و باقی مانده غذا در امان نیست.

کمک قالیشویی سلطانی این هفته به فرش خود روحی تازه ببخشید

اگر بیش از یک سال است که فرش یا موکت خانه را شست و شو نکرده‌اید، باید بگوییم که دیگر وقت آن رسیده است. بهتر است برای شروع فرشی را انتخاب کنید که بیشترین رفت و آمد روی آن صورت می‌گیرد. زیرا که یقینا اکنون منبعی از گرد و غبار شده است. تقریبا هر شش ماه یکبار باید تمامی فرش‌ها و موکت‌های خانه با دقت شست و شو شوند. زیرا منبع بیش از 90 درصد گرد و غبار موجود در خانه فرش‌ها و موکت‌ها هستند.

برای شست و شوی دقیق و عمقی فرش و موکت شما می‌توانید از سرویس قالیشویی سلطانی کمک بگیرید. ما روش‌های متنوعی را برای شست و شوی فرش و موکت ارائه می‌دهیم. وقتی فرش خود را به ما تحویل می‌دهید به طور کلی مراحل زیر را بر روی آن انجام می‌دهیم:

 • بررسی اولیه
  • ما با فرش شما مانند یک محصوص ارزشمند رفتار می‌کنیم. ابتدا قبل از شروع عملیات شست و شو یکی از متخصصان با تجربه ما فرش شما را از نظر جنس و نوع بافت بررسی می‌کند. زیرا که هر نوع فرشی نیازمند توجه بخصوص است. همچنین در صورت لکه یا کثیفی‌های بخصوص در فرش، این موارد را جهت رسیدگی بیشتر مد نظر قرار می‌دهد.
 • جاروکشی اولیه
  • فرش‌ها عموما دارای گرد و خاک زیادی در تار و پود خود هستند. قبل از اینکه ما فرش شما را خیس کنیم، ابتدا گرد و غبار خشک را از روی آن جارو می‌کنیم.
 • شست و شو
  • ما ابتدا فرش شما را از نظر ثبات رنگ بررسی می‌کنیم و سپس آن را در آب سرد قوطه ور می‌کنیم. اگر فرش شما دارای حاشیه‌هایی ریشه‌ای است، ابتدا آنها را با دقت شست و شو کرده و سپس سطح فرش را با محلول شست و شوی استاندارد و برسهای نرم تمیز می‌کنیم. سپس فرش در مرحله آبکشی قرار میگیرد و در دستگاه‌های بخصوص که مانند محیط یک جکوزی برای فرش به حساب می‌آیند با کمک حباب‌های هوا تمام مواد شوینده از آن خارج می‌گردد. در این مرحله تمامی کثیفی‌ها و گرد و غبار از فرش شما خارج شده است.
 • خشک کردن
  • این مرحله بسته نوع فرش شما می‌تواند با استفاده از دستگاه‌های خشک کن فرش صورت بگیرد. یا بسته به نوع فرش تنها با قرار گیری در مقابل جریان هوا خشک شود.
خواندن 960 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.